Hudební studio v Holešovicích

Moje domácí studio zaměřené na nahrávání, produkci, mix a master. Název Vnitroblok neodráží jen samotné umístění studia. Snažil jsem se v něm zároveň zachytit určitou myšlenku tohoto architektonického fenoménu. Chci, aby se zde na povrch dostalo z hudebníka vše, co za normálních okolností zůstává skryto před okolím. Stejně jako člověk samotný musí projít celým domem, aby se do vnitrobloku dostal, přál bych si, aby podobnou poznávací cestu svého nitra mohl v mém studiu podniknout každý umělec.

Pokud si se mnou přejete spolupracovat na jakékoliv fázi vaší nahrávky, (produkce, nahrávání, mix, master) neváhejte mě prosím kontaktovat.

Reference

Pro poslech klikněte na cover desky

Neřvi mi do ucha - První album (2018)

produkce/zvuk/mix/master

Debutové album unikátního pražského tria, které ve své tvorbě snoubí taneční beaty s akustickými nástroji jako klavír či klarinet. K jejich energické taneční hudbě pak ještě více kontrastují šeptavé introspektivní texty.

Pris - Naše večery (2018)

produkce/zvuk/mix

Nahrávka mojí kapely, na které jsem se podílel společně s Lukášem Grygarem. Producentským záměrem bylo skloubit staré syntezátory a bicí automaty s lo-fi elektrickými kytarami a akustickými nástroji.  

Introspekce - Ve verzi dva nula (2017)

mix/master

Album pražské weird post-punkové senzace.

Člověk krve - Krajinou koster (2017)

produkce/zvuk/mix/master

Nahrávka si kladla za cíl přirozeně skloubit folkový projev Honzy Senfta (Člověk krve) s mou produkcí a aranžérskými přesahy při co největším zachování autenticity jeho písní.